dekoracja-sali-fuksja-weddingstory-lublin_wsok11019942

Czerwone Dekoracje

Czerwone dekoracje to wyśmienity wybór w kolorze dekoracji ślubu. Jest wiele możliwości na stworzenie dekoracji w tym kolorze. A mianowicie, każdy ma swoją wizję oraz pomysł na dekorację sali, kościoła i samochodu, więc choć trochę chce przybliżyć temat, oraz poprzeć swoimi czerwonymi realizacjami dekoracyjnymi. Branża weddingowa jest tak rozwinięta że wystarczy użyć odpowiednich słów kluczowych w wyszukiwarce a na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Wielką inspiracją dla mnie są blogi ślubne, instagram, gdzie  tematyka jest tam bardzo szeroko rozpisana, oraz portale internetowe z mnóstwo zdjęciami typu pinterest  Mamy temat naszego ślubu, mamy kolor przewodni więc zaczynamy przygodę z czerwonymi dekoracjami oraz czerwonymi bukietami do ślubu.

Na rynku kwiatowym jest spory wybór czerwonych kwiatów oraz dodatków ślubnych, a nawet jeśli nie ma od ręki to można zamówić i cieszyć się swoją dekoracją bez problemu, nie ma już tych czasów gdzie dodatki zamawialiśmy dużo wcześniej. Oferta kwiatowa nie ogranicza się do giełdy, czy hurtowni. Polecam z całego serca holenderską giełdę kwiatową. Warto skorzystać ze stron internetowych oferujących kwiaty i dodatki ślubne.

Wśród czerwonych dekoracji, kwiatów warto wspomnieć o czerwonej róży w różnych odcieniach i kształtach. Jest to kwiat chyba najbardziej popularny i wykorzystywany w czerwonych bukietach ślubnych. Amarylis, przepiękny kwiat świetnie wypełniający kompozycję i dość trwały nadający się do dekoracji ślubu. Anemon, niedoceniany kwiat ale fajnie wykorzystać w swoich aranżacjach, gerbera, a nawet odcienie frezji, bardziej widoczna w bukiecie ślubnym, oraz sztandarowy kwiatek w kolorze czerwonym czyli  goździk, ponadczasowy kwiat ale w okrągłych kompozycjach kwiatowych na stół weselny. Miłym akcentem na weselu będzie również anturium, w delikatnej formie np przy dekorowaniu alejki w kościele lub przy użyciu płatków róż dostępnych w sklepie ślubnym wedding-shopl.pl. W sklepie znajdziecie mnóstwo dodatków na wesele oraz ślub wraz z wypożyczalnią dekoracji weselnych po usługi dekoratorskie na  ślub. 

Z dodatków do wykorzystania jest kawa czerwona, fajnie wygląda w bukietach. Kordelina umiejętnie wykorzystana też jest ok. Można fajną aranżację stworzyć używając tak tradycyjnego koloru na ceremonii ponieważ intensywny kolor, mocny akcent a zarazem zdecydowany i bardzo podkreślający ślub. Dlatego kolor odpowiedni dla kobiet które mocno chcą podkreślić dzień ślubu.  

Udostępnij

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *