dekoracje-slubne-w-zielonym-klimacie

Dekoracje Ślubne w Zielonym Klimacie

Organizacja i planowanie ślubu oraz wesele w ostatnich latach zmienia się diametralnie dosłownie co roku wchodzą nowe rzeczy, pomysły, stylizacje. Co roku jest co innego nie tylko w kolorach przewodnich ale modzie, aż po dekoracje. Ostatnio modny kolor greenery, czyli zieleń ogrodowa jest nieprzerwanie i niepodważalnie trendem ślubnym póki co nie do podważenia. 

Trudno nadążyć za postępującym w szybkim tempie przemianom w trendach ślubnych, ale ja chcę wam opowiedzieć trochę o dekoracji ślubnej a dokładnie o modnej już od kilku lat dekoracji rustykalnej przepełnionej i intensywnie nasyconej zielenią naturalną. Oczywiście ja jestem na tak ponieważ bardzo podoba mi się tego typu dekoracja. 

Dekoracje Ślubne w Lublinie - na zielono

Mnóstwo zieleni na Sali weselnej czy też na stołach, ściance weselnej za młodymi bardzo m odpowiada , a śledząc modę ślubną ten kierunek świetnie się rozwija. Jest mnóstwo inspiracji na Internecie gdzie można podpatrzeć kilka fajnych pomysłów lub wynająć profesjonalną dekoratorkę która załatwi za nas całą pracę. My w organizacji ślubu i tak mamy urwanie głowy wieć warto rozpatrzyć tą opcję.

W dekoracji można wykorzystać mnóstwo zielonych gałązek ogólnie dostępnych. Trzeba umiejętnie je wykorzystać jako dodatek do kwiatów lub jako główny motyw dekoracji. Możemy wykorzystać gałązki ruskus, paproć, eukaliptus, bluszcz pospolity, mchu, monstera, oraz tak niedoceniane gałązki orzecha włoskiego. Więcej dekoracji znajdziesz tutaj

Ruskus

Trwałe gałązki, bardzo odborne na obróbkę ze względu na mocne gałązki, można fajnie formować, wyginać, można uzyskać dowolny wzór czy dekorację. Liście drobne ale w połączeniu w kilka gałązek tworzy fajny efekt bukietu. Kolor liścia jest mocno zielony. 

Paproć

Chyba wszyscy znają tą piękną roślinę, dlatego bardzo rozpisywać się nie trzeba ale warto zaznaczyć że jest to trwały dodatek często wykorzystywany w dekoracji oraz kompozycji kwiatowych, ale o jaśniejszym ubarwieniu zielonego koloru 

Mech

Fajny dodatek, w ostatnich latach bardzo często dodawany do kompozycji kwiatowych a z plastrami brzozy lub pieńkami fajnie komponuje się w tematycznych ślubach.

Eukaliptus

Ze względu na swój ciekawy kolor, taki jasny odcień, bardziej oliwkowy florystyki oraz dziewczyny na swoim weselu wykorzystują do bukietów ślubnych, dekoracji ślubnych, oraz kompozycji na stół. Ten dodatek jest ma egzotyczny charakter dlatego urozmaica zielone kompozycje, rozwesela swoją barwą dekoracje.

Monstera

Orzech włoski

W gałązkach o trwałych liściach, mocny w obróbce dodatek do ślubnych dekoracji. 

Bluszcz pospolity

Fajnie sprawdza się jako dodatek do tworzenia długich bieżników zieleni na stół weselny,lub jako girlanda wisząca lub na ściankę za młodą parą. Długie pędy z listkami połączone ze sobą tworzą długie girlandy oraz wieńce. 

Wszystkie te dodatki weselne w formie zielonych dodatków można łączyć tworząc swoje wesele niepowtarzalnym. Wprowadzamy w ten sposób do dekoracji ślubnych na swoim weselu trochę natury, lasu oraz ocieplamy sale przez właśnie takie akcenty. 
Dlatego wiele par decyduje się na właśnie takie rozwiązanie i ja też szczerze polecam.

źródło zdjęcia magiczne kwiaty

Wszystkie użyte dodatki w dekoracjach oraz akcesoria dekoratorskie znajdziesz tutaj. 

Udostępnij

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *