piosenka-na-pierwszy-taniec-10-propozycji-propozycji

Piosenka na pierwszy taniec – 10 propozycji propozycji

10 utworów na pierwszy taniec

Wybór utworu na pierwszy taniec trzeba dokładnie przeanalizować oraz dopasować do choreografii lub dopasować pod względem układu tanecznego i predyspozycji młodych. A dokładnie pamiętajmy, żeby wybierać utwór który nawiązuje do ślubu , miłości, romantycznego klimatu wtedy taniec nasz będzie stonowany, spokojny. Ale jeśli planujemy jakiś układ taneczny trzeba zwrócić uwagę na długość utworu i dynamikę.

Nie wybierajmy w brew pozorom  – windy do nieba –  bo to utwór smutny nie mający nic wspólnego ze szczęściem tylko raczej z nieszczęśliwa miłością. Warto też wybrać utwór trochę przy nim potańczyć i przetestować na parkiecie czy będzie się nadawał. Wybór piosenki na ostatnią chwilę to nie lada wyzwanie. Ale też do ogarnięcia, także bez paniki. Pary które jeszcze nie wiedzą jaki utwór wybrać oto kilka moich indywidualnych propozycji na pierwszy taniec. Poczujcie razem flow. 

Lista propozycji 10 najciekawszych piosenek wg mnie, jest to subiektywna ocena ale zapraszam do przejrzenia listy. Numeracja utworów zupełnie przypadkowa . 

Nr 1 Pearl Jam - Just Breathe

Nr 2 Toploader - Dancing in the Moonlight

Nr 3 Grace Potter - I Chose You

Nr 4 Christina Perri - A Thousand Years

Nr 5 Jessie Ware - Say You Love Me

Nr 6 Johnny Gill - You for Me

Nr 7 Alicia Keys - If I Ain" t Got You

Nr 8 Tamia - Deeper

Nr 9 Bruno Mars - Marry You

Nr 10 John Legend - All of Me

Udostępnij

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *