nowosci-w-wypozyczalni-dekoracji

Nowości w Wypożyczalni Dekoracji

Nowości w naszej Wypożyczalni Dekoracji Ślubnych

Co nowego w naszej wypożyczalni ? Otóż wiele rzeczy nawet nie wiem od czego zacząć bo jest tego sporo ale postaram się poukładać wszystko w spójną całość i zacznę od ścianek dekoracyjnych lub jak kto nazywa tło za Młodą Parą. Jak zwał tak zwał ważne że każdy wie o co chodzi. Ale do rzeczy poszerzyliśmy naszą ofertę w wypożyczalni o kilka ścianek które w tym roku są modne oraz nadają styl ślubom w 2020 roku.
Zmieniamy się dla Was i podążamy za modą i stylami ślubnymi krok w krok. Przedstawiam kilka nowości u nas wypożyczalni dekoracji ale zapraszamy też do naszego sklepu ślubnego bo i tam też mamy kilka niespodzianek na nowy rok i sezon ślubny.

Ścianki typu Heksagon

Na wielu portalach ślubnych przewija się ścianka heksagon, która swoją popularnością kładzie na łopatki swoje poprzedniczki. Widoczna jest paktycznie wszędzie gdzie jest mowa o ślubie czy weselu. Ścianka wykonana jest z drewna i dlatego można ją wykorzystać w różnych stylach weselnych. Dostępna w dwóch kolorach białym i brązowym ( drewnianym). 

Ścianka Koło Weselne

Koło – ścianka weselna swoimi rozmiarami robi wrażenie i uwierzcie mi robi niesamowity efekt wizualny, a przyozdobiona żywymi kwiatami idealnie nadaje się na ślub plenerowy lub do lokalu weselnego jako tło za Młodą Parą. 

Ścianka w kształcie trójkąta

Model ścianki wykonany z drewna w optymalnych rozmiarach, tak żeby zmieściła się na salę weselna ale swoimi wymiarami nadaje się do sesji plenerowych i na śluby plenerowe. Wykonana z trwałego materiału, rozbieralna wiec nie zajmuje dużo miejsca w transporcie.

Ścianka Ślubna model kwadrat

Tło Ślubne, plenerowe oraz do aranżacji Sali weselnej. W połączeniu z dekoracją kwiatową tworzy nowoczesne rozwiązanie i styl weselny który dopiero wchodzi na polski rynek ale szybko się rozwija i jest wykorzystywana do zdjęć plenerowych. Ścianka dla wymagających , szukających oryginalnych rozwiązań dekoracji weselnych.

Ścianka Drewniana Rustykalna

 Aranżacja ślubna wykorzystywana do ślubów rustykalnych, w stylu wiejskim idealnie komponuje się w charakter sielsko anielski. Nadaje wyniosłości weselu jak również ślubom rustykalnym. Ścianka wykonana w całości z drewna, łatwa w montażu oraz transporcie.

Wszystkie nasze ścianki są dostępne po wcześniejszej rezerwacji. Każdy model dostępny jest w kilku egzemplarzach. Wykonujemy również ścianki weselne na zamówienie pod indywidualny projekt lub rozmiar. 

Udostępnij

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *