Nasz sklep jest zaopatrzony we wszystko czego Ci potrzeba!

Przyjdź do naszego stacjonarnego sklepu w Lublinie i zobacz jaki szeroki asortyment mamy w swojej ofercie. Będziesz mile zaskoczony - gwarantujemy!

Dodatki ślubne , dodatki dekoracyjne, akcesoria weselne.

Oferta sklepu skierowana jest dla par, które planują w najbliższym czasie ślub i wesele. w naszym sklepie ślubnym znajdziecie wszystko co potrzebna do dekoracji oraz organizacji ceremonii.  Doświadczenie  w branży ślubnej posiadamy od wielu lat i na bieżąco jesteśmy w trendach i potrzebach jakie stawia nam organizacja ślubu i wesela. Zajmujemy się oprawą florystyczną, więc na naszych realizacjach testowaliśmy asortyment w naszym sklepie i śmiało możemy polecić artykuły ślubne z naszego sklepu stacjonarnego oraz internetowego. Zapraszamy do sklepu przy ul. Romera 99 w Lublinie.

Dekorujsze swój ślub sama ? Mamy dla Ciebie wiele artykułów takich jak kompozycje dekoracyjne auta wysokiej jakości do samodzielnego montażu.  Tablice powitalne, tablice rejestracyjne na samochód ślubny , podziękowania dla  rodziców, pudełka na koperty, poduszki na obrączki, ksiąga gości i wiele innych dodatków śłubnych potrzebnych do realizacji ceremini ślubnej. 

Masz ciekawy pomysł na dekorację i nie wies jak sie do tego zabrać ?  Przyjdź do nas pomożemy w wyborze, oraz doradzimy co bedzie odpowiednie, elegenckie a do tego tanie.  Przyjdź do nas i nie przepłacaj. Udekorujemy Wasz ślub od podstaw począwszy od dekoracji kwiatami po dekoracje balonami ż helem lub innymi atrakcjami takimi jak pokaz baniek mydlanych czy montaż ścianki weselnej z naszej wypożyczalni dekoracji ślubnych. 

Brakuje Wam jeszcze tub strzelających do kościoła a może naklejki na buty. Jeśli tak to zapraszam do kontaktu telefonicznego 668-320-722 lub zapraszam do sklepu, jesteśmy do Waszej dyspozycji od pn- pt w godzinach 10-16 i w soboty w godzinach od 10-14. Zapraszamy. 

Zobacz wybrane produkty z naszego sklepu stacjonarnego

  • Zobacz więcej przydatnych rzeczy w naszej wypożyczalni

Najnowsze aktualności

Bukiet ślubny, czy wiązanka ślubna to bez wątpienia najbardziej dopieszczony i najważniejszy buki...
Organizacja i planowanie ślubu oraz wesele w ostatnich latach zmienia się diametralnie dosłownie ...
10 utworów na pierwszy taniec Wybór utworu na pierwszy taniec trzeba dokładnie przeanalizować ora...